Paslanmaz

Önde Geridönüşüm olarak Hadımköy başta olmak üzere Esenyurt, Aernavutköy, İkitelli, Silivri, Çatalca, Çorlu, Çerkezköy ve Beylikdüzü Organize Sanayi Bölgesinden paslanmaz hurdalarınızı satın almaktayız. Günlük olarak oluşan güncel fiyatlar üzerinden yerinde tartım yarak kendi araçlarımızla satın almaktayız. İçeriğindeki krom ve nikel miktarına göre değeri değişen paslanmaz hurdalar için mutlaka bizden fiyat almanızı öneririz. Telefon numaralarımızı web sitemizin en üstünde bulabilir, mobilden ziyaret ettiyseniz direkt tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Krom

Krom çeliğin paslanmaz özelliği kazanması için gereken en önemli elementtir. Oksijenle teması halinde krom oksit tabakası oluşturan bu element,  çeliğin oksijenle temasını engeller. Bu sayede çelik paslanmaya karşı dayanıklı bir hal alır. Çeliğin içerisindeki krom miktarını arttırırsak, çeliğin korozyona dayanımı o ölçüde artmış olur.

Nikel

Nikel bir paslanmazın içerisinde olması gereken ve  paslanmaz çeliklerin maliyetinin neredeyse %90’ını oluşturan bir elementtir. Çeliğin içerisine eklenen nikel, krom ile birleşerek krom-nikel bileşimi sağlanır. Bu bileşim, oksijen ile temas ettiğinde çok daha güçlü bir tabaka ortaya çıkar ve bu sayede paslanmaz çelik malzemeler krozyona karşı oldukça dayanıklı bir hal alır. Ayrıca; nikel, çeliğin işlenmesini kolaylaştırdığı için de sıkça tercih edilen, fakat oldukça pahalı bir elementtir.

Satınaldığımız diğer hurda çeşitleri :

Hurda paslanmaz alımı yaptığımız önemli bölgeler; Beylikdüzü, Yakuplu, Gürpınar, Esenyurt, Haramidere, Küçükçekmece, Büyükçekmece, Silivri, Çatalca, Arnavutköy, Avcılar, Sefaköy, Bayrampaşa, Bağcılar, Esenler dir.

Hurda Bakır

Hurda Alüminyum

Hurda Sarı

Hurda Paslanmaz

Hurda Kablo

Diğer

 

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

0532 375 2968