İkitelli

Önde Geri Dönüşüm olarak İkitelli‘de hurdacı olarak hizmet vermekteyiz. Metal her türlü hurdayı adresinizde tartarak ödemeyi peşin olarak yapıyoruz.  Hurda demir, bakır, alüminyum, sarı, paslanmaz, kablo, krom, kurşun, çinko en önemli hurda metal çeşitleridir.

İkitelli hurdacı hizmetlerimiz sayesinde Atakent, Atatürk Mahallesi, Beşyol, Cennet, Cumhuriyet Mahallesi, Fatih, Fevzi Çakmak, Halkalı, İnönü, Gültepe, Kanarya, İstasyon, Kemalpaşa, Mehmet Akif, Kartaltepe, Sultan Murat, Söğütlü Çeşme, Yarımburgaz, Yenimahalle ve Yeşilova’da da hizmetlerine devam etmektedir.

Hangi maddeler hurda olarak sayılmaktadır?

  • Hurda demir,
  • bakır
  • Hurda akü
  • Hurda kurşun
  • Paslanmaz hurda
  • Hurda petek radyatör
  • Hurda makine sadece hurda olabilecek maddelerden bazılarıdır.

Hurda geri dönüşümünde önemli bir nokta da Hurda kablo geri dönüşümüdür. Çünkü maliyetler ve doğanın aldığı zararlar göz önünde bulundurulduğunda yeni kablo yerine dönüştürülmüş kablo kullanmak en doğrusudur. Doğru şekilde fiyatlandırılması için ilk yapmanız gereken şey güncel fiyatları takip etmektir. Hurda kablo piyasasını şekillendiren unsur ise hurda kablonun miktarıdır.

Birçok kişi kullanım süresi bitmiş kabloların atık olduğunu düşünür. Ancak geri dönüşüm sayesinde kullanım süresi biten kablolar yeniden kullanılabilir hale getirilebilmektedir. Dünyada olduğu kadar ülkemizde de her yıl atık kablolar oluşmaktadır. Bu kablolar, geri dönüştürülerek hem iletken metal kullanımı sağlanır hem de enerji tasarrufu sağlanır. Böylece enerji tasarrufu da gerçekleştirilmiş olmaktadır. Bu yüzden evinizde bulunan, artık kullanmadığınız uydu kabloları, fiber optik kablolar, telefon kabloları da geri dönüşüme verilerek tekrar kullanılabilir hale getirilebilir. Bunun için firmamızın kaliteli ve profesyonel hizmetlerinden yararlanarak atık kablolarınızı değerlendirebilirsiniz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

0532 375 2968