Hurda Kazan Kesimi

Hurda Kalorifer Kazanı Alımı Kesimi

Önde Geri Dönüşüm olarak kendi Ustalarımızca kesim ve parçalama işlemleri yapıyoruz. Böylelikle daha iyi fiyat teklifi verebilmekteyiz.

Dışardan işçi tutmuyoruz, kendi mesleğimiz gereği bu işi bilmemiz gerektiğinden demir kesimini kendimiz yapabiliyoruz. Dışardan işçi tutup ücret ödemeden daha az maliyetle bu işlemleri yapabiliyoruz. Özellikle İstanbul’da Beylikdüzü, Hadımköy, İkitelli, Ataköy, Karaköy, Taksim, Eminönü, Sirkeci, Beyazıt, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Büyükçekmece, Tekirdağ, Başakşehir, Bahçelievler, Bakırköy, Mecidiyeköy, Sarıyer, Levent, Beşiktaş, Şişli, Maltepe, Kadıköy, Ümraniye, Üsküdar, 10 tondan fazla ise Bolu, Bursa, Kocaeli (İzmit), Edirne, Çanakkale, Sakarya, Gebze, Kastamonu, İzmir, Balıkesir eski semtlerde özellikle toplu konut, toki sitelerinde oldukça fazla hurda kazan bulunuyor.

Hurda kalorifer fiyatlarını öğrenmek ve kazanlarınızı geri dönüşüme kazandırmak için hemen arayın. Satın Aldığımız diğer hurda çeşitleri ve hizmet bölgelerimiz hakkında bilgi edinebilir. Hurda fiyatlarını web sitemizden takip edebilirsiniz.

ağır bir malzeme olması nedeniyle parçalanması gerekmektedir. Parçalama işlemi sırasında oksijen ve gaz masrafı olmaktadır. Hurda kalorifer kazanlarının iç kısımları ısıyı izole etmesi açısından tuğla ile kaplanmıştır. Bu tuğlalar hurda olarak değerlendirilememektedir. Bu nedenle kalorifer üzerindeki bilgi etiketlerine bakarak direkt hurda olarak değerlendirmek yanlıştır. Yani hurda demir fiyatları bu masraflar gözönüne anılarak fiyatlandırılmaktadır. Sadece Önde Geri Dönüşüm de yer alan fiyatlara bakarak değerlendirme yapmak gerçekten mantıksız olmaktadır. Ayrıca işçilik ve nakliye giderlerini söyleme gereği bile duymuyoruz. Bodrum katlarının zeminden aşağıda olması merdeven çıkarılmasının gerekmesi kalorifer kazanının daha küçük masraflara ayrılmasını gerektireceğinden hem oksijen tüpü ve gaz ile işçilik maliyetlerini arttıracaktır.

Özellikle eski yerleşim birimlerinde rastladığımız hurda kalorifer kazanı kesimi, parçalanması ve nakliye işlemleri için hurdacı arayan, bu kazanların alımını yapan firma arayanlar için önemli bir avantaj sunuyoruz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

0532 375 2968