Hurda Kablo

Hurda Kablo Alım Satım

Sektörün en değerli geri dönüştürülebilir atıklarından olan hurda kablolar bizler ve ülke ekonomisi için son derece değerlidir. Kablonun dış yüzeyini kapsayan kablonun içerisinde genellikle değerli madenler bulunur. İçerisinde bakır madeni bulunduran kablolar en değerli kablolardır. Kablonun içerisinde barındırdığı bakır oranı ne kadar yüksekse kablonuz da o derece değerlidir. İstanbul’da özellikle avrupa yakası ağırlıklı olmak üzere hurda kablo satın alıyoruz. Antigron, iç tesisat kablosu, kalın siyah enerji kablosu, yeraltı enerji kabloları, ttr kablo, fareyemez kablo gibi hurda kablolarınızı yerinde zahmetsizce kablo hurdası satmak isterseniz Önde Geridönüşümü aramanız yeterli. Elektrik elektronik imalat sanayinde kullanılan kabloların içinde bakır varıdır. Bu nedenle hurdacılık için önemi yüksektir. Geri dönüşüm için hurdacılar tarafından satın alınmaktadır.  olarak hurda kabloya en iyi fiyatı veriyoruz. Kablonun değerini yükseltmek için soyma işlemi yapabilirsiniz. Çıkan bakır parçalarını ve plastik kısmını ayrı ayrı satabilirsiniz.

Hurdacı firmaları arasında ahlaklı hurda alım satım işleri tanınan bir firmayız. Hurdanızın gerçek değeri üzerinden size nakit ödeme yapıyoruz. Deponuzda, iş yerinizde veya herhangi bir yerde stokladığınız kablo hurdası için araç gönderebiliriz. Ağırlık fark etmeksizin dilediğiniz noktaya gelen hurdacı servis elemanlarımız hurda kablo alıyor.

En Yüksek Fiyattan Hurda Kablo Nasıl Satılır?

İstanbul  olarak amacımız her hurda türü için en iyi fiyat üzerinden ticaret gerçekleştirmek. Bunu sağlamak için size şunları öneriyoruz;

  1. Birkaç farklı açıdan hurda kabloların fotoğrafını çekin.
  2. Kablo hurdasının içinde herhangi farklı bir şey olup olmadığını kontrol edin.
  3. Net bir fiyat almak için kablo cinsini not edin.
  4. Tahmini ağırlığı kg olarak not alın.
  5. Tüm bu bilgileri bize whatsapp programı üzerinden gönderin.
  6. Size gelen fiyat teklifini değerlendirin.
  7. Kabul etmeniz halinde konum bilginizi yine whatsapp ile gönderin. Müsait olduğunuz bir zaman dilimi belirttin. Hurdacı servisimiz adresinize gelip nakit ödeme yaparak alım işlemini gerçekleştirecektir.

Firmamız bünyesinde her kalınlıkta ve ebattaki kabloyu soymak için makine mevcuttur. Lütfen bakır ve kabloyu birbirinden ayırmak için ilkel yöntemlere başvurmayın. Bu hurda kablo değerini düşürmektedir. Detaylı bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz.

Kablo Sökümü

Firmamız yıkım kararı verilen binalardan kablo sökümü yapmaktadır. Bina yıkım ve söküm işlerinde de hizmet veren firmamız dilediğiniz malzemelerin binalardan sökülmesini sağlamaktadır. maslakhurdaci.com Elektrik sistemine entegre olarak döşenmiş kabloları zahmetsizce sökerek satın alıyoruz. Değerini anında peşin ödüyoruz. Bu kabloların yıkım sonrası enkazdan çıkarma işlemi oldukça zahmetlidir.

Hangi tür kabloları satınalıyoruz?

Geri dönüşüm sektöründe hurda kablonun önemli bir yere sahip olduğunu belirtmiştik. rafından maddi değeri nedeniyle kablo hurdası oldukça rağbet görmektedir. En çok bulunan kablolar ise elektrik kabloları, telefon hattı ve yer aldı enerji nakil kablolarıdır. Firmaların çoğu hurda olarak karışık kablo satın almaktadır. Bunun en önemli sebebi kablonun ağırlık olarak fazla bir kg tutmaması ve tür olarak sade elde etmenin zor olmasıdır. Firmamız İstanbul’da her köşeden tesisat kabloları ve antigron kablo satın almaktadır. Bizden fiyat teklifi almadan hurda kablo satışı yapmayınız.

Hurda Bakır

Hurda Alüminyum

Hurda Sarı

Hurda Paslanmaz

Diğer

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

0532 375 2968