Hurda Demir Alımı

Geri dönüşüm oranı en yüksek metallerden olan demirin hurdasını maksimum fiyatlarla değerlendirmekteyiz. Tüm hurdaların değeri Londra Metal Borsası verilerine dayanmakta olup, güncel fiyat bilgileri için Önde Geridönüşüm ile iletişim kurunuz.

İstanbul‘un hem avrupa hem de anadolu yakasında hurda demirlerinizi adresinizden satın alıyoruz. Parçalanması gereken demir kesimi veya özellikle şantiyelerde yada yıkım yapılmış alanlarda duvar yada beton içerisinde kalan demirleri çıkararak geri dönüşüme kazandırıyoruz. Bu konuda gerçekten oldukça tecrubeli personellere sahibiz. Kesim parçalama işlemleri sonrasında işyerinize gelip araçlarımızla yükleme işlemlerini de gerçekleştirerek Londra Metal Borsası (LME) fiyatlarına göre hurdanızın değerini nakit olarak ödüyoruz.

DKP, şantiye demir hurdaları, döküm demir hurdası, demir talaşı, inşaat demiri hurdası, enjeksiyon kalıbı, tampon , rulman, kaput, kaporta, disk, tren rayı, yangın merdiveni ve kalorifer kazanları en çok satın aldığımız demir hurdaları arasında bulunuyor.

İstanbul’da Beylikdüzü, Esenyurt, Yakuplu, Kıraç, Hadımköy, Haramidere, İkitelli, Silivri, Çatalca, Çanta, Bayrampaşa, Bağcılar, Esenler, Sefaköy, Arnavutköy. Dudullu, Ümraniye, Gebze. Tekirdağda Çerkezköy, Çorlu bölgeleri başta olmak bu ilçe ve çevresinde hurda demir satın alarak geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Satın aldığımız Diğer Hurdalar

Hurda Bakır

Hurda Alüminyum

Hurda Kablo

Hurda Sarı

Hurda Paslanmaz

Diğer

 

 

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

0532 375 2968