Hadımköy

Hurda alımı İstanbul’da oldukça önemli bir sektör haline gelmiştir. Önceleri ufak çaplı başlayan hurda alım satımı zamanla bir pazar oluşmasına imkan tanımıştır. İstanbul’da Hadımköy hurda alımı yapan firmamız sayesinde hurdalarınız değerinde alınır. Geri dönüşüm konusunda uzmanlaşmış kadrosu sayesinde Hadımköy hurdacı konusunda artık emin ellerdesiniz. Firmamızın hurda alımı ve geri dönüşüm hizmetlerinden yararlanarak siz de ülkemize katkı sağlayabilir ve gelecek nesillere daha güzel yarınlar bırakmada yardımcı olabilirsiniz. Firmamız, demir su boruları, alüminyum havalandırma kanalları, sandviç panel, çatı paneli, defolu çatı sacı, kompresör hurdası, pimaş boru, yangın merdiveni gibi malzemeleri de geri dönüşüm hizmeti içinde sunmaktadır.

Özellikle metal hurda olarak tabir ettiğimiz aşağıdaki maden hurda çeşitleri en çok satın aldığımız geri dönüştürülebilir atıklardandır. süreç şu şekilde işlemektedir. hurda alımı için her türlü araca sahip bulunmaktayız. kamyonet, kamyon, tır ve iş makinelerimiz bulunuyor. İşin büyüklüğüne göre bunlardan uygun olanları aracı kullanacak ve yükleme yapacak elemanlarımızla birlikte adresinize ücretsiz olarak gönderiyoruz.

Ancak öncelikle bizle irtibat kurduğunuzda hurdanızın çeşidini, miktarını ve bulunduğunuz konumu sorarız. Mümkünse whatsapp yolu ile hurda fotoğraflarınızı aldığımızda size iyi bir fiyat verebiliriz. Siz de uygun gördüğünüzde ödeme ve nakliye işlemleri için ekibimizi firma adresinize gönderiyoruz. Tartım işleminden sonra ödememizi yaparak hurdanızı satın alıyoruz.

İstanbul Hadımköy hurda alımı için firmamızın hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Alım Yaptığımız Hurda Çeşitleri

Hurda demir

DKP, Demir Talaşı, İnşaat Demiri Hurdası

Bakır

Soyma Bakır, Lama, Kırkambar Bakır, Antigron Kırma, TTR Kırma Granür, Bakır Talaşı

Alüminyum

Araiş Alüminyum, Alüminyum Profil (Pencere Kapı Profilleri) Hurdası, Alüminyum Talaş, Hurda Ofset Alüminyum Matbaa Kalıbı, Alüminyum Jant, Piston, Alüminyum Kutu (Kola Kutusu)

Hurda Sarı (Pirinç) Alımı

Hurda sarı musluk, Kırkambar Sarı Hurdası, klima borusu, vana, su sayacı (saati), imalat artığı, hurda sarı çubuk, Araba Radyatörü

Hurda Kablo Alımı

Antigron Kablo, TTR kablo, Karışık Kırkambar Kablo, Yeraltı Enerji Kabloları (Tek Damar)

Hurda Paslanmaz Çeşitleri

304, 316, 310, 202, 430 paslanmaz kalite hurdaları

Hurda Akü Alımı

Sulu Akü, Kuru Akü, Jel Akü

Hurda Kurşun Alımı

Hurda Levha Kurşun ve Kırkambar Kurşun Alımı

Hurda Plastik Hammadde Çeşitleri

ABS, Antişok, Moblen, Pleksi, Naylon, Noryl (Cam elyaf ) Jelatin, Plastik Kablo Makarası, İplik Bobini, Plastik Sandalye, Şefaf PVC, Plastik Cam Hurdası

Bina Yıkım Hurdası

Şantiye Hurdası, Yıkım Hurdası

Çelik Çatı ve Fabrika Sökümü, Sandviç Panel Alımı

Arşiv İmhası

Hurda Kağıt (A4 Fotokopi Kağıdı, Kitap, Gazete ve Karton

Çuval Hurdası Alımı
Hurda Çuval (Bigbag) Hurdası, Çuval İmalat Artığı,Kılıf Kenarı, Dış Torba (hammadde Torbası) Hurdası
PP Çuval Hurdası, Çember Hurdası

Diğer Hurda Çeşitleri

Kalorifer Kazanı (Sökümü-Kesimi), Trafo ve Pano Alımı, Tamirhane Hurdası Oto Araba,  Kollektör Hurdası, Şalter, Konteyner, Ekovat, Bronz, Nikel, Regülatör

Firmamız, Arnavutköy, Karaburun, Balaban, Boyalık, Yeniköy, Tayakadın, Fatih, Çilingir, Dursunköy, Fevzi Çakmak, Arnavutköy Merkez, Mavigöl, Nenehatun, Hacımaşlı, Hastane, Yeşilbayır, Durusu, Boğazköy, Delikkaya, Ömerli mahallelerinde hizmet vermektedir. Ayrıca Kuzey Marmara Otoyolu ve üçüncü havalimanı sayesinde Arnavutköy hurda alımı için oldukça rağbet gören bölgeler arasında yerini almaya başladı.

Hadımköy hurdacı hizmetlerimizden yararlanarak hurdalarınızı en iyi fiyata satabilirsiniz. Her madenin kendine göre serbest piyasa değeri oluşturulur. Hurdaların yüklenmesi, ayrılması, düzenlenmesi ve satışa hazır hale getirilmesi işçilik, nakliye ve diğer giderler, hurdanın fiyatını oluşturur.

Hurda satarken nelere dikkat edilmelidir?

  • Güncel hurda fiyatlarını düzenli olarak takip etmelisiniz.
  • Ana firmanın vermiş olduğu fiyatın daha üstünde fiyat veren firmalardan kaçınmanız gerekir.
  • Bu tür firmalar hurda tonajını daha düşük göstererek sizin hurdanızın daha az fiyata satılmasına neden olacaktır.

Firmamızın hizmetlerinden yararlanırken bu tür sorunlarla karşılaşmazsınız. Hurdalarınız, gerçek fiyatı ile alınır. Böylece hiçbir zaman zarara uğramazsınız. Firmamız konusunda uzman ve deneyimli kadrosu ile iletişime geçerek hurdalarınız ile ilgili gerçek bilgileri alarak hurdalarınızın değerlendirilmesine imkan tanıyabilirsiniz.

İstanbul hurda metal alımı için firmamızı tercih ederek en sağlıklı ve doğru şekilde hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz. İstanbul Avrupa yakasında hizmet veren firmamız, kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı sayesinde size en doğru fiyatı vererek hurdalarınızı değerinde almakta ve ücretiniz peşin ödenmektedir.

İstanbul, hurda sektörünün en fazla geliştiği illerden biridir. Hurdacılık sektörü İstanbul’un büyüklüğü ve pazarın fazla gelişmesi sayesinde daha da ileri gitmektedir. Ancak mahalle aralarında hurda toplayan kişilerden daha çok profesyonel hizmet veren firmalar rağbet görmeye başlamıştır. Ancak bu firmalarda da İstanbul’un hemen her bölgesine hizmet veren firmalar tercih edilmektedir. Önemli olan profesyonel hizmet veren firmaların kaliteli ve güvenli hizmet vermesi, geniş servis ağı sayesinde hemen her bölgeye ulaşabiliyor olmasıdır. Firmamız, kaliteli hizmet anlayışı, geniş servis ağı ve uzman ekibi sayesinde müşterilerinin memnuniyetini kazanmaktadır.

 

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

0532 375 2968