Fabrika Sökümü

Önde Geri Dönüşüm, Çelik konstrüksiyon fabrikaların yıkımı, çelik konstrüksiyon fabrika, depo, hangar, spor salonları, stat ve diğer yapıların çelik çatı sökümleri itina ile yapıldıktan sonra çıkan hurdaların en iyi fiyatlarla değerlendirmenizi sağlamak için çalışıyoruz. Bu işi yapan bir yıkım şirketi, fabrika yıkımı yapan firmalar arıyorsanız, bir kahvemizi içmeye bekleriz. Fabrika bozumu, Fabrika bozma, Çelik çatı sökümü konusunda profesyonel ekibimizle görüşün.

Fabrika Söküm Fiyatları

Fabrika söküm fiyatlarını etkileyen bazı etmenler vardır. Bunlardan en önemlisi söküm yapılacak çelik konstrüksiyon çatının toplam m2 büyüklüğüdür. Vinç kullanılması, işçilik giderleri ; çatı makası, çatı paneli, kiriş, civata, kolon, diğer çelik taşıyıcı elemanlar gibi çelik çatı yapı elemanlarının sökülmesi, çatı panellerinin kaldırılması, yüklenmesi , bu malzemelerin ayrı ayrı bir düzen içerisinde istiflenmesi ve götürülecek bölgeye göre nakliye masrafı gerçekleşecektir. Biz, söküm işlemlerini minimum masrafla yapma ekipman ve donanıma sahiptir.

Kaba olarak bu şekilde anlatabileceğimiz masraf kalemleri ayrıntılı bir şekilde anlatalmalı hiç bir ayrıntının gözden kaçırılmaması gerekmektedir. Aşağıda çelik çatı montajı ayrıntıları verilmiş olup, söküm yapılırken bu aşamalar geriye doğru sökümü yapılarak gerçekleşecektir. Çatı sökümü birim fiyat ayrıntılı bilgiler alındıktan sonra netlik kazanır.

Fabrika Yıkımı Sökümü Nasıl Yapılır

Çelik Konstrksiyon Sökümlerinde son derece dikkatli ve disiplinli olunması gerekir. Bu, çelik çatı sökümünün en kritik unsurlarındandır. İş güvenliğine uygun iş kıyafetleri giyilerek güvenlik önlemleri alınmalıdır. Zaman kullanımı ve söküm sırası kritik öneme sahiptir. Aslına bakarsanız, çatı sökümleri de bir nevi çatı montajının tersidir. Malzemeler söküm sırası sıralanır listelenir. Biz aşağıda özet bir çatı montajı safhalarını anlatacağız bu işlemlerin tersi çelik yapıların yıkımı, sökümü yada çatı bozumu olarak düşünülebilir.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

0532 375 2968