Bakır

Önde geri dönüşüm olarak periyodik olarak çıkan bakır hurdalarınızı adresinizden kendi araçlarımızla ücretsiz olarak satın almaktayız. Soyma bakır, lama bakır, ttr kırma, antigron kırma, kızıl talaşı, kırkambar bakır alımı yapmaktayız. İhtiyaç fazlası kabloların soyulması yada eski yada yıpranmış bakır ihtiva eden parçaların değerlendirmenizi sağlıyoruz. Soyma bakır, kırkambar bakır, lama, ttr kırma, klima borusu, antigron kırma, bakır talaşı gibi hurda bakır çeşitlerini adresinizde tartıp satın alarak geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Bakır kimya biliminde (CU) olarak kısaltılmaktadır. Bakır son derece kullanışlı bir elementtir. Yumuşak ve işlenebilir olduğundan hemen hemen herşey için kolayca kullanılabilir. İyi bir iletkendir. Isıtma ve soğutme endüstrilerinde yoğun olarak kullanılmaktadır. Isıyı ve elektriği kolayca iletebilir. Bu nedenle kablolarda yoğun olarak bakır kullanılmaktadır. El sanatları için uygun bir materyaldir.

Hurda bakır alımı yaptığımız önemli bölgeler; Beylikdüzü, Yakuplu, Gürpınar, Esenyurt, Haramidere, Küçükçekmece, Büyükçekmece, Silivri, Çatalca, Arnavutköy, Avcılar, Sefaköy, Bayrampaşa, Bağcılar, Esenler dir.

Hurda Bakır

Hurda Alüminyum

Hurda Sarı

Hurda Paslanmaz

Hurda Kablo

Diğer

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

0532 375 2968